Kamion Cross – nagrodzony!
-
14.12.2015

Gala Polskiego Związku Firm Deweloperskich połączona z ogłoszeniem laureatów Konkursu na Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 oraz zwycięzców Rankingu Miast obyła się 10 grudnia 2015 roku w Muzeum Historii Żydów Polskich. Konkurs był objęty honorowym patronatem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Z okazji 25 – lecia rynku deweloperskiego Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił II edycję ogólnopolskiego konkursu “Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015”. Celem przedsięwzięcia było wyróżnienie projektów, które stwarzają idealne warunki do mieszkania, gwarantują użyteczność, są przyjazne dla środowiska oraz zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju, ale również współgrają z nowoczesnym rytmem dynamicznie zmieniających się miast.

W kateogrii „budynek wielorodzinny” nagrodzona została realizacja pracowni WWAA – budynek Kamion Cross – znajdujący się na warszawskim Kamionku, w samym centrum przechodzącego proces metamorfory kompleksu Soho Factory. Za wyróżnienie dziękujemy!